Aktualności
2017-03-28

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych 19-tych Międzynarodowych Targach Analityki i Technik Pomiarowych w Warszawie, STOISKO A1.

więcej >>

2017-03-28

 

Ten wyjątkowy stół stanowiący element serii RLM MONTION został stworzony i zaprojektowany przez naszych ekspertów do pracy z mikroskopem.

Często następstwem wielogodzinnej pracy w jednej pozycji przy standardowym nieruchomym stoliku jest nawracający ból pleców, karku i przedramion.

 

Seria MOTION została stworzona dla Państwa wygody, aby długi czas spędzony nad mikroskopem nie miał negatywnego skutku dla Państwa zdrowia.

Stół do pracy z mikroskopem RLM MONTION to trzy niezależne ruchome blaty, które jesteście Państwo w stanie spersonalizować pod własne potrzeby. Środkowy, mobilny blat stanowiący podstawę pod mikroskop dodatkowo jest wyposażony w podblatowe gniazda elektryczne, co pozwoli uniknąć plątaniny kabli w przestrzeni roboczej. Elementem zewnętrznych, ruchomych blatów są miękkie podłokietniki, dające dodatkowy komfort pracy dla Użytkownika.

 

Cały stół do pracy z mikroskopem serii RLM MOTION to trzy niezależne „platformy”, których wysokość można dowolnie spersonalizować dla Państwa komfortu pracy.

 

RLM MOTION TO PAŃSTWA KOMFORT W LABORATORIUM

więcej >>

2017-03-28

Informujemy, że stół do pracy z mikroskopem RLM Motion został nominowany do nagrody w Konkursie na Najlepszą Ofertę Targów EuroLab 2017 w kategorii "Wyposażenie laboratorium".

więcej >>